Advertising Agency

با مجتمع چاپ و تبلیغات دیاکو متفاوت دیده شوید

توسعه در مسیر

1

تاسیس

مجموعه تبلیغاتی دیاکو با هدف ارائه شیوه های نوین تبلیغاتی در سال 1387 ابتدا با نام طرح پارسه شروع به فعالیت نموده، سپس در سال 1392 جهت گسترش فعالیت های خود با نام کانون آگهی و تبلیغات دیاکو با مدیریت مهندس مرضیه موافق زاده تغییر نام داده و در زمینه های مختلف تبلیغاتی به طور تخصصی تر ادامه ی فعالیت نموده است.
2

مشاوره و برندسازی

بخش که توسط موسس و افراد صاحب فکر و ایده، به شکل اتاق فکر مدیریت می شود. پس از آنکه ایده اولیه به این بخش وارد می شود،مورد بررسی قرارگرفته و شیوه های نوین برندسازی بر روی آن برنامه ریزی و ایده پردازی می شود و در مرحله بعدی به بخش طراحی و خلاقیت ارجاع می گردد.
3

طراحی و خلاقیت

یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های، این مجموعه می باشد که پس از طی نمودن مرحله مشاوره و برند سازی یک برند خاص، توسط تیم های طراح و خلاق این مجموعه طراحی و ایده پردازی می شود که شامل : طراحی لوگو،آرام ، نشانه، پوستر، کارت ویزیت، انواع طراحی های دو بعدی و سه بعدی و موارد مرتبط می باشد.
4

چاپ و تبلیغات محیطی و داخلی

این بخش به طورتخصصی از سال 1391 با تجهیز شدن به دستگاه های چاپ داخلی و محیطی وارد این عرصه گردید.اجرا و نصب انواع تبلیغات شهری شامل چاپ و نصب بنرهای پرتابل و بیلبورد ،چاپ و نصب وینیل های تبلیغاتی جهت اجرا بر روی اتوبوس های درون شهری و برون شهری ، نصب بنرهای تبلیغاتی بین بلواری و . . . از نمونه های کوچک فعالیت های این بخش می باشد.
5

رسانه های دیجیتال

رسانه های دیجیتال مجموعه ای از ابزارهای تبلیغاتی هستند که سبب میشوند یک برند ،باتوجه به رشد دنیای تکنولوژی با قدرت و ذکر جزئیات فعالیت های خود را به نمایش بگذارد. این بخش شامل: ساخت تیزر ، انیمیشن، فیلم ، طراحی سایت و اپلیکیشن می باشد.

دانلود رزومه دیاکو

در این بخش شما میتوانید تمام اطلاعات مجتمع چاپ و تبلیغات دیاکو را در یک فایل به صورت کامل دریافت کنید.
بیش از یازده سال همراهی با شما

واحد ها

واحد طراحی گرافیک

این بخش متشکل شده از افراد متخصص و مسلط به نرم افزار های فتوشاپ، الستراتور، ایندیزاین، کرل، پریمیر،افترافکت، تی ردی مکس ، مایا و . . . می باشد. که به سبب آن گردیده است که این بخش بسیار فعال و پویا باشد.

واحد چاپ

این واحد حل تجهیزات متنوع در عرصه چاپ میباشد که شامل: انواع دستگاه های چاپ دیجیتال داخلی، چاپ بنر، فلکسی،وینیل، مش، صحافی،بسته بندی و انواع دستگاه های لمینت سرد و گرم می باشد.

واحد مشاوره، برند سازی و تبلیغات

این بخش با علم به تجارت و سوابق کاری در زمینه مشاوره و برندسازی محصولات و برندهای متفاوت در زمینه محصولات غذایی، صنایع دستی ، پوشاک، صنایع سنگین و مواد مشابه، سهم بزرگی در بازار استان های بوشهر و هرمزگان ایفا نماید.

پروژه های در حال انجام

طراحی سایت اداره نوسازی
75%
طراحی اپلیکیشن کنترل تردد کامیونی اداره بنادر
30%
میز خدمت اداره حمل و نقل جاده ای استان بوشهر
100%
تبلیغات محیطی شرکت هفت صنعت
68%
پروژه بزرگ گردشگری بوشهر 360
92%